Team

Ons team wat werkzaam is op de boerderij, bestaat uit een gevarieerde, professionele en enthousiaste groep. De huidige groep medewerkers beschikt over een divers palet aan opleidingen en ervaring in de zorg. Van wat algemener tot zeer specialistisch. Naast de vaste medewerkers werken we met een aantal stagiaires en vrijwilligers.

Agnes Jaspers

Agnes Jaspers

Werkzaamheden:Diverse administratieve werkzaamheden
Albert van Kampen

Albert van Kampen

Opleiding:Lts
Werkzaamheden:Alle voorkomende werkzaamheden als timmerman en begeleiding
Anouk Mansveld

Anouk Mansveld

Opleiding:Persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg en Social Work
Werkzaamheden:Begeleiding groep
Astrid Ouwehand

Astrid Ouwehand

Opleiding:Persoonlijke begeleider specifieke doelgroepen
Werkzaamheden:Begeleiding groep
Catherijne Griffioen

Catherijne Griffioen

Opleiding:Agogisch werk, Sociaal pedagogische hulpverlening
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Esther Bobeldijk

Esther Bobeldijk

Opleiding:Diermanagement (Dieren in de zorg)
Werkzaamheden:Coördineren van de zorg, begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Fenneke Mom

Fenneke Mom

Opleiding:Instellingskok
Werkzaamheden:Kok en gastvrouw in het Kooklokaal, begeleiding groep
Hester Lau

Hester Lau

Opleiding:Diergezondheidszorg, persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Hilde van der Welle

Hilde van der Welle

Opleiding:Maatschappelijke zorg
Werkzaamheden:Begeleiding groep
Ignas Heuvelink

Ignas Heuvelink

Opleiding:Conservatorium
Werkzaamheden:Pianoles, PR, begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Jitske Toonen

Jitske Toonen

Opleiding:Diermanagement (Dieren in de zorg)
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Joanne de Ruiter

Joanne de Ruiter

Opleiding:Sociaal pedagogische hulpverlening en trainer weerbaarheid
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Kelsey Geertsma

Kelsey Geertsma

Opleiding:Melkveehouderij en persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen
Werkzaamheden:Begeleiding groep
Klazien Groen

Klazien Groen

Werkzaamheden:Begeleiding ouderen
Lisa Bos

Lisa Bos

Werkzaamheden:Begeleiding groep
Maarten Zweistra

Maarten Zweistra

Opleiding:Verzorgende IG
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Marian Rutten

Marian Rutten

Opleiding:Maatschappelijke zorg specifieke doelgroepen
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Marlissa Noord

Marlissa Noord

Opleiding:Maatschappelijke Zorg
Werkzaamheden:Begeleiding groep
Miluska Lijkendijk

Miluska Lijkendijk

Opleiding:Maatschappelijke zorg, pedagogisch medewerker en kindercoach
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Patty Vogelzang

Patty Vogelzang

Opleiding:Dierverzorging en persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg
Werkzaamheden:Coördineren van de zorg, begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Rene Vaartjes-Nijk

Rene Vaartjes-Nijk

Werkzaamheden:Allround medewerker
Rinnie Daan

Rinnie Daan

Opleiding:Bejaardenverzorgster
Werkzaamheden:Begeleiding ouderen
Romy Bartelink

Romy Bartelink

Opleiding:Maatschappelijk werk en dienstverlening
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Sandra Wicherson

Sandra Wicherson

Opleiding:Pabo en Maatschappelijke zorg specifieke doelgroepen
Werkzaamheden:Begeleiding groep en persoonlijk begeleider
Sandra Zuidema

Sandra Zuidema

Werkzaamheden:Diverse administratieve werkzaamheden
Sharon Doeve

Sharon Doeve

Opleiding:Pedagogiek
Werkzaamheden:Begeleiding groep